ورود

ورود به حساب

نام کاربری *
رمز *
به خاطر بسپار

انتخاب کریستین لاگارد به ریاست بانک مرکزی اروپا

انتخاب کریستین لاگارد به ریاست بانک مرکزی اروپا

سران اتحادیه اروپا برای انتخاب کریستین لاگارد به عنوان رئیس بانک مرکزی اروپا به توافق رسیدند؛ این توافق جهت نهایی شدن باید به تایید پارلمان اروپا برسد.

 رهبران اروپا پس از ماراتنی از مذاکرات برای تعیین پست‌های برتر اتحادیه اروپا، سه‌شنبه شب توافق کردند که کریستن لاگارد از فرانسه را به عنوان رئیس بانک مرکزی اروپا منصوب کنند و در مورد ۴ منصب برتر دیگر اروپا هم به توافق برسند.

رهبران اروپا پس از ۳ روز مذاکره فشرده که گاهی اوقات به نظر می‌رسید بدون نتیجه به پایان خواهد رسید، به توافقی رسیدند که حالا باید به تأیید پارلمان اروپا برسد. این توافق فوراً مورد مخالفت اتحادیه سوسیالیست و سبز اروپا قرار گرفت.

نخست‌وزیر لوکزامبورگ، خاویر بتل، اولین کسی بود که با نوشتن «تمام شد» در توئیتر خود، به رسانه‌ها در مورد دستیابی به توافق بین رهبران اروپایی، خبر داد.

طی این توافق، وون در لین، متحد نزدیک صدراعظم آلمان، آنگلا مرکل، جایگزین جانکلود جانکر، رئیس کمیسیون اروپایی می‌شود.

اطلاعات تماس

تلفن: 86073504 - 88328065

فکس: 86073496

ایمیل: info@anjomanpbci.ir

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح شمالی، کوچه اصلی پور، پلاک 36، طبقه اول، واحد 1

درباره ما

از آنجا که تا کنون واردکنندگان این صنعت از مامن امنی در عرصه ی واردات کشور به عنوان حامی و پشتیبان خود  برخوردار نبوده اند، بایسته بود که چنین انجمنی سال ها قبل تاسیس می شد و لیکن همین اقدام مختصر که روند آغاز آن از اوایل تابستان سال 1393 به جریان افتاد  و در مهرماه سال 1393 منجر به تاسیس اولین دوره آن گردید به فال نیک گرفته شده و هدف از تاسیس انجمن چیزی جز ارائه خدمت به واردکنندگان  کاغذ ، مقوا و فرآوردهای سلولزی نبوده و نیست و اعضای هیئت مدیره اولین دوره انجمن تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا پایه گذار انجمنی قوی و جامعه الشمول باشد.