ورود

ورود به حساب

نام کاربری *
رمز *
به خاطر بسپار

هیاهوی رسانه‌ای برخی ها برای تضعیف لایحه تجارت

هیاهوی رسانه‌ای برخی ها برای تضعیف لایحه تجارت

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس می‌گوید سرعت تصویب لایحه تجارت ناشی از اقدامات کارشناسانه‌ای است که در کمیسیون حقوقی و قضایی انجام گرفته است.

امیر خجسته نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره تصویب کتاب نخست لایحه تجارت، گفت: مجلس روی لایحه تجارت حدود ۱۶ سال کار کارشناسی انجام داد اما برخی بدون توجه به این زحمات، اظهارنظرهای غیرمنصفانه انجام می‌دهند.

عده‌ای برای تضعیف لایحه تجارت هیاهوی رسانه‌ای راه انداختند که ممکن است برخی از این هجمه از سوی افرادی باشد که با امکانات و سرمایه‌ای خود به دنبال ایجاد فضای مسموم علیه لایحه تجارت و مجلس در جامعه هستند

حضور نمایندگان بخش خصوصی و اقتصاددانان در جریان تصویب لایحه تجارت

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: در جریان بررسی لایحه تجارت نمایندگان بخش خصوصی و اقتصاددانان حضور داشتند بنابراین انتظار می‌رفت اقدامات مجلس برای تصویب این لایحه زیر سوال نرود.

وی اظهار کرد: اگر چه ممکن است لایحه تجارت ضعف‌هایی داشته باشد اما اینکه مطرح شود لایحه تجارت چشم بسته تصویب شده، منصفانه و صحیح نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: سرعت تصویب لایحه تجارت ناشی از اقدامات کارشناسانه‌ای است که در کمیسیون حقوقی و قضایی انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه افراد نباید با اهداف خاص به شأن و جایگاه مجلس حمله کنند، اضافه کرد: کارشناسان می‌توانند پیشنهادات خود را درباره لایحه تجارت به مجلس ارائه کنند.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که لایحه‌ای که ۱ که حدود 15 سال با حضور نمایندگان مجلس، دولت، مرکز پژوهش‌ها و بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفته چگونه غیرکارشناسی است، ادامه داد: عده‌ای برای تضعیف لایحه تجارت هیاهوی رسانه‌ای راه انداختند که ممکن است برخی هجمه ها از سوی افرادی باشد که با امکانات و سرمایه‌ای خود به دنبال ایجاد فضای مسموم علیه لایحه تجارت و مجلس در جامعه هستند// خبرگزاری خانه ملت

اطلاعات تماس

تلفن: 86073504 - 88328065

فکس: 86073496

ایمیل: info@anjomanpbci.ir

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح شمالی، کوچه اصلی پور، پلاک 36، طبقه اول، واحد 1

درباره ما

از آنجا که تا کنون واردکنندگان این صنعت از مامن امنی در عرصه ی واردات کشور به عنوان حامی و پشتیبان خود  برخوردار نبوده اند، بایسته بود که چنین انجمنی سال ها قبل تاسیس می شد و لیکن همین اقدام مختصر که روند آغاز آن از اوایل تابستان سال 1393 به جریان افتاد  و در مهرماه سال 1393 منجر به تاسیس اولین دوره آن گردید به فال نیک گرفته شده و هدف از تاسیس انجمن چیزی جز ارائه خدمت به واردکنندگان  کاغذ ، مقوا و فرآوردهای سلولزی نبوده و نیست و اعضای هیئت مدیره اولین دوره انجمن تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا پایه گذار انجمنی قوی و جامعه الشمول باشد.