ورود

ورود به حساب

نام کاربری *
رمز *
به خاطر بسپار

همتی: برخی به اسم ته‌لنجی، انواع کالاهای بادوام را وارد کشور می‌کنند و تولید ملی را از بین می‌برند

همتی: برخی به اسم ته‌لنجی، انواع کالاهای بادوام را وارد کشور می‌کنند و تولید ملی را از بین می‌برند

رئیس‌کل بانک مرکزی در همایش اقتصاد مقاومتی:
در کجای دنیا، بانک‌ مرکزی یک کشور که تحت شدیدترین تحریم‌ها قرار داشته و راه‌های نقل و انتقال پولش را بسته باشند، اجازه می‌دهد که هر کس هر چه خواست خصوصا محصولات لوکس و ارز بر را وارد کند.
برخی به اسم ته‌لنجی، لنج‌ها را به طور کامل پر کرده و انواع کالاهای بادوام را از این طریق وارد کشور می‌کنند و تولید ملی را از بین می‌برند و کسی جلوی آنها را نمی‌گیرد. باید بررسی کرد ارز آن از کجا تامین می‌شود؟!
در خصوص مذاکرات با طرف کره‌ای در گذشته، آنها پول‌های ما را به دستور امریکا بلوکه کرده و در انتقال و خرج منابع ما کارشکنی کردند، به آنها اعلام کردم در صورت عدم رفع محدودیت انتقال پول، برای واردات کالاهای کره‌ای مانند سامسونگ و ال‌جی محدودیت ایجاد می‌کنیم اما آنها نگران نشدند.
بعدتر متوجه شدم آنها کالاهایشان را از طریق دبی به فروش می‌رسانند و واسطه‌ها از طریق لنج‌ها به داخل کشور می‌آوردند

اطلاعات تماس

تلفن: 86073504 - 88328065

فکس: 86073496

ایمیل: info@anjomanpbci.ir

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح شمالی، کوچه اصلی پور، پلاک 36، طبقه اول، واحد 1

درباره ما

از آنجا که تا کنون واردکنندگان این صنعت از مامن امنی در عرصه ی واردات کشور به عنوان حامی و پشتیبان خود  برخوردار نبوده اند، بایسته بود که چنین انجمنی سال ها قبل تاسیس می شد و لیکن همین اقدام مختصر که روند آغاز آن از اوایل تابستان سال 1393 به جریان افتاد  و در مهرماه سال 1393 منجر به تاسیس اولین دوره آن گردید به فال نیک گرفته شده و هدف از تاسیس انجمن چیزی جز ارائه خدمت به واردکنندگان  کاغذ ، مقوا و فرآوردهای سلولزی نبوده و نیست و اعضای هیئت مدیره اولین دوره انجمن تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا پایه گذار انجمنی قوی و جامعه الشمول باشد.