ورود

ورود به حساب

نام کاربری *
رمز *
به خاطر بسپار

توجه به معیشت مردم در سیاستگذاری تامین کالاها

توجه به معیشت مردم در سیاستگذاری تامین کالاها

وی با اعلام اینکه حدود ۴۹ میلیون تن در ۲۵ قلم کالای اساسی، نیاز کالایی کشور است، گفت: معیشت مردم و سبد خانوار ایرانی برای ما در اولویت است و سیاستگذاری در تامین کالاها به گونه ای است که معیشت مردم دچار مشکل نشود.

سرپرست معاونت امور بازرگانی داخلی وزارت صمت ادامه داد: نهاده های دامی بواسطه اب بری بالا از ۱۰ میلیون تن نیازکشور حدود یک میلیون تن آن در داخل تولید می شود و ‌تامین ارز نهاده های دامی از محل ارز ۴۲۰۰ انجام می شود.

سرپرست معاونت امور بازرگانی داخلی تاکید کرد : نرخ گذاری تثبیتی کالاهای انتقال یافته از گروه یک به گروه 2 تخصیص ارز مانند قیمت شکر هماند گذشته ادامه خواهد داشت .

اطلاعات تماس

تلفن: 86073504 - 88328065

فکس: 86073496

ایمیل: info@anjomanpbci.ir

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح شمالی، کوچه اصلی پور، پلاک 36، طبقه اول، واحد 1

درباره ما

از آنجا که تا کنون واردکنندگان این صنعت از مامن امنی در عرصه ی واردات کشور به عنوان حامی و پشتیبان خود  برخوردار نبوده اند، بایسته بود که چنین انجمنی سال ها قبل تاسیس می شد و لیکن همین اقدام مختصر که روند آغاز آن از اوایل تابستان سال 1393 به جریان افتاد  و در مهرماه سال 1393 منجر به تاسیس اولین دوره آن گردید به فال نیک گرفته شده و هدف از تاسیس انجمن چیزی جز ارائه خدمت به واردکنندگان  کاغذ ، مقوا و فرآوردهای سلولزی نبوده و نیست و اعضای هیئت مدیره اولین دوره انجمن تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا پایه گذار انجمنی قوی و جامعه الشمول باشد.