ورود

ورود به حساب

نام کاربری *
رمز *
به خاطر بسپار

ادامه کاهش قیمت کاغذ/تعیین سقف واردات مشکل ساز است.

ادامه کاهش قیمت کاغذ/تعیین سقف واردات مشکل ساز است.--1

رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا وفراورده های سلولزی ایران کاهش قیمت کاغذ در بازار آزاد را ادامه‌ دار دانست و گفت: بازار به ثبات بیشتری دست خواهد یافت.
سید‌حسن میرباقری، رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ،مقوا وفراورده های سلولزی ایران، درگفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم با اشاره به بازار کاغذ وکاهش قیمت‌ها گفت: خوشبختانه بازار کاغذ به سمت ثبات بیشتر در حرکت است. قیمت‌ها سیر نزولی دارند و اگر مساعدت‌های دولت برای واردات کاغذ ادامه یابد،‌این کاهش قیمت ادامه‌دار خواهد بود.

وی همچنین از انتقاد و گلایه برخی از وارد کنندگان نسبت به تعیین سقف واردات کاغذ توسط وزارت صمت خبر داد و افزود:در وضعیت فعلی به صلاح نیست که واردات کاغذ سقف‌ دار باشد،‌ ممکن است واردکننده‌ای سال گذشته به دلایلی واردات نداشته باشد،‌ نمی‌توان به او گفت‌ امسال هم نمی‌توانی واردات داشته باشد.
میرباقری تصریح کرد: ما در تلاشیم این موضوع را با دست‌اندرکاران حل کنیم.

اطلاعات تماس

تلفن: 86073504 - 88328065

فکس: 86073496

ایمیل: info@anjomanpbci.ir

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح شمالی، کوچه اصلی پور، پلاک 36، طبقه اول، واحد 1

درباره ما

از آنجا که تا کنون واردکنندگان این صنعت از مامن امنی در عرصه ی واردات کشور به عنوان حامی و پشتیبان خود  برخوردار نبوده اند، بایسته بود که چنین انجمنی سال ها قبل تاسیس می شد و لیکن همین اقدام مختصر که روند آغاز آن از اوایل تابستان سال 1393 به جریان افتاد  و در مهرماه سال 1393 منجر به تاسیس اولین دوره آن گردید به فال نیک گرفته شده و هدف از تاسیس انجمن چیزی جز ارائه خدمت به واردکنندگان  کاغذ ، مقوا و فرآوردهای سلولزی نبوده و نیست و اعضای هیئت مدیره اولین دوره انجمن تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا پایه گذار انجمنی قوی و جامعه الشمول باشد.