بازار جهانی مقوای بسته‌بندی نوشیدنی تا سال 2020

هنر بسته بندی : بازار مقوای بسته‌بندی مایعات دشواری‌ها را پشت سر گذاشته است و چشم‌انداز روشنی از رشد را در دوره‌های کوتاه و میان‌مدت پیش چشم می‌گذارد. پس از شیب منفی که از سال 2010 آغاز شد، حجم نیاز جهانی برای مقوای بسته‌بندی مایعات بر طبق پیش‌بینی‌ها تا سال 2015 روندی صعودی خواهد داشت با رشد سالانه 2 درصد که  این میزان تا 2020 به سالانه 5/3درصد خواهد رسید.

حجم بازار مقوای بسته‌بندی نوشیدنی کمتر از 3میلیون تن در سال 2014 بود با ارزش حدود 4/11 میلیارد. این میزان به 6/3 میلیون تن در 2020 خواهد رسید با ارزش 8/13 میلیارد با قیمت های ثابت 2014.

«آینده مقوای نوشیدنی تا 2020» تجزیه و تحلیلی جامع از چشم‌انداز آینده در بازار جهانی مقوای نوشیدنی ارایه می‌دهد. گزارش تحلیلی از وضعیت فعلی صنعت می‌دهد و از بازیگران کلیدی و آخرین گرایش‌ها صحبت به میان می‌آورد.

مهمترین بازارهای مصرف نهایی برای مقوای بسته‌بندی مایع بررسی و بخش‌بندی شده است و آخرین گرایش‌های کلیدی که بر روی میزان تقاضا برای محصولات نهایی تاثیرگذار هستند را بررسی می‌کند، همچنین مصرف مقوای بسته‌بندی مایع در این بازارها را. گزارش همچنین داده‌های جغرافیایی از تقاضای جهانی برای این محصول را ارایه می‌کند.

در حالی که مناطق توسعه‌یافته بیشترین سهم را از بازار جهانی دارند، روشن است که رشد در اقتصادهای نوپدید در آسیا، خاورمیانه، اروپای شرقی و جنوب و مرکز امریکا متمرکز خواهد بود.گرایش و روند تکنولوژیکی که این بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد شامل پیشرفت فناوری روکش‌دهی بدون روغن است که می‌تواند تاثیر مثبتی بر چشم‌انداز رشد این ماده اولیه در دوره‌های میان و بلندمدت بگذارد.

سه‌چهارم تقاضا برای مقوای بسته‌بندی نوشیدنی از جانب محصولات لبنی است که شامل آبمیوه و تولیدات آبکی می‌شود با 20درصد از کل سهم. نقطه توازن در اینجا بخش‌های کوچک اما در حال رشدی همچون غذاهای مایع، محصولات بهداشتی خانگی و سایرین هستند.

صنعت لبنی انگلستان تحت فشار قابل توجهی از جانب برخی دامداران برای فروش شیر با قیمت پایین است و بسیاری از آنان مجبور به تعطیلی هستند. بازار امریکا به وسیله خشکسالی سختی در کالیفرنیا احاطه شده است. با این وجود دخالت دولتمردان بر طبق پیش‌بینی‌ها منجر به تحریک تقاضا در انگلستان و افزایش، بهبود و ارتقا محصولات جدید در فضاهایی همچون شیرهای طعم‌دار و افزیاش تقاضا در میان‌مدت می‌شود.

پس از رشد منفی در تقاضا در تمام بخش‌ها بین سال‌های 2010 تا 2014، حجم بالای بازار محصولات لبنی منجر به بازگشت صعود و افزایش رشد در میان‌مدت تا سال 2020 خواهد شد.

 

تقاضای کلی تا حدود 560هزار تن بین سال‌های 2015 تا 2020 افزایش نشان خواهد داد که سه‌چهارم آن ناشی از صنعت لبنی است. همراه با بخش آبمیوه، این دو حدود 94درصد از تقاضای فزآینده را به خود اختصاص می‌دهند که 2/2میلیارد دلار را به ارزش بازار جهانی مصرف مقوای بسته‌بندی نوشیدنی می‌افزاید. قیمت نسخه کامل این تحقیق 4200 پوند است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا