برگزاری جلسه هیئت مدیره انجمن با مدیران بورس کالا

برگزاری جلسه هیئت مدیره انجمن با مدیران بورس کالا و برگزاری جلسه کمیته امور گمرکی

روز سه شنبه جلسه دوره ای هیئت مدیره انجمن با حضور چندتن از مدیران بورس کالا برگزار شد و باتوجه به دستورالعمل اخیر وزارت صمت مبنی بر عرضه کاغذهای چاپ و تحریر در بورس، سازوکار بورس کالا ،شرایط ورود و عرضه و خریدو فروش انواع کالا در بورس برای هیئت مدیره تشریح شد و سوالات و ابهامات موجود در مورد عرضه کاغذ دربورس توسط هیئت مدیره انجمن مطرح گردید. سپس قرارشد با توجه به ویژگی های خاص این کالا جلسه دیگری با مدیران بورس تشکیل شود و سایر موارد و مشکلات احتمالی و روش کار واردکنندگان در بورس و انجام فرآیندهای مربوطه بررسی شود.
روز گذشته جلسه کمیته گمرکی انجمن با مشارکت و حضور هیئت مدیره برگزار گردید و جناب آقای میرباقری صحبتها و مسائل و موارد بررسی شده در جلسه کارگروه کاغذ تنظیم بازار که روز دوشنبه در وزارت صمت در خصوص عرضه وتامین کاغذ و مقوا برگزار گردید را به اطلاع اعضای کمیته رساندند. و نظرات آنان را درمورد شرایط فعلی کار و مشکلات موجود در فرآیندهای گمرکی جویا شدند.

همچنین در ادامه هیئت مدیره و اعضای کمیته در خصوص شرایط و مشکلات فعلی واردات، تعیین ارزش در گمرک و سایر موارد مرتبط به گمرک بحث و تبادل نظر کردند و مقرر شد اعضای کمیته اولویتها و پیشنهادات و راهکارهای خود درباره رفع مشکلات و موانع گمرکی موجود در این حوزه را به هیئت مدیره ارائه نمایند تا پس از جمع بندی ازسوی انجمن پیگیری شود.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا