برگزاری پنجمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهر آفتاب

 

پنجمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهر آفتاب  – نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ،بسته بندی و فرآوری و ماشین آلات صنایع غذایی تهران،  از تاریخ 10 الی 13 مهر ماه 1402 در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار میشود

همراه با پاویون‌های

  • بسته بندی انعطاف پذیری و پلیمری ایران
  • ماشین آلات صنعت کارتن،ورق و کاغذ
  • چاپ دیجیتال عریض پارچه و ماشین‌های اداری
  • صنایع غذایی،نوشیدنی ها،صنایع پخت
  • شیرینی و شکلات،دارویی،آرایشی و بهداشتی
  • صنایع پلاستیک،پلیمر و صنایع وابسته

درباره IPAP:

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، ماشین آلات و خدمات وابسته IPAP تهران، با هدف نفوذ به بازارهای بین المللی و منطقه ایجاد شده است. با توجه به توانمندیهای داخلی در حوزه ساخت ماشین آلات و دانش فنی نیروهای متخصص داخلی این نمایشگاه تلاش دارد، بتواند سهمی در بدست آوردن بازار 500 میلیونی منطقه و افزایش سهم صادراتی کشور در حوزه ماشین آلات و خدمات چاپ داشته باشد و از طرف دیگر بتواند زمینه ورود تکنولوژی های جدید را با حضور مشارکت کنندگان خارجی فرآهم آورد..

  انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران

 به عنوان یکی از حامیان معنوی این نمایشگاه  از کلیه  اعضای انجمن،بازرگانان و واردکنندگان ،تولیدکنندگان و همه فعالان اقتصادی ذیربط ،اساتید،دانشجویان و مراکزعلمی وآموزشی دعوت مینماید تا  ازاین نمایشگاه بازدید نمایند و با دستاوردهای این حوزه آشنا شوند. در این نمایشگاه شرکت‌ها و واحد‌های بازرگانی، تولیدی داخلی و خارجی گردهم آمده و ضمن ارائه آخرین فناوری‌های این حوزه، با یکدیگر به تبادل اطلاعات و بررسی همکاری‌های مشترک می‌پردازند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا