دعوت روس‌ها از نعمت‌زاده و سازمان‌های صنعتی ایران

[yee_row column-size=”md-column” boxed_layout=”yee-container-fluid” padding_layout=”” style_detail=”” theme_options=”flattern” border_color=”” border=”none” background_image_options=”none” background_image=”” background_color_options=”none” background_color=”” responsive_column_reset=”no” vacolumns=”top” ex_class=”” id=”” visiable=”1″][yee_column width=”1/1″ ors=”” column-size=”md-column” xs-column=”0″ xs-hidden=”” sm-column=”0″ sm-hidden=”” md-column=”0″ md-hidden=”” lg-column=”0″ lg-hidden=”” hidden-print=”visiable” background_image=”” background_color=”” ex_class=”” visiable=”1″][wgt_jce_editor css_animation=”no” ex_class=”” style_detail=”” yee-widget-theme=”default” border_color=”” border=”none” visiable=”1″]{content}

وزارت صنایع و بازرگانی روسیه از وزیر صنعت، معدن و تجارت و شرکت‌ها و سازمان‌های صنعتی ایران دعوت کرد در نمایشگاه بین‌المللی صنعتی “اینوپروم” به عنوان کارآمدترین نمایشگاه بین‌المللی تجاری آسیا شرکت کنند.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه در سال گذشته با حضور ۶۰۰شرکت از ۹۵کشور جهان برگزار شده و در مجموع بیش از ۴۸هزار نفر از آن بازدید کردند. علاوه بر این هفت وزیر صنعت، پنج معاون وزیر و ۱۰سفیر نیز حضور داشتند.

موضوع اصلی نمایشگاه “اینوپروم” ۲۰۱۷، تولید هوشمند است و در میان شرکت‌کنندگان بین‌المللی، مسوولان و شرکت‌ها و سازمان‌های صنعتی ژاپن، آلمان، جمهوری چک، برتانیا، ایالات متحده آمریکا، ایتالیا، فنلاند، اتریش، آرژانتین، هند، کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا، آفریقا، کره‌جنوبی و جمهوری خلق چین حضور دارند.

در چارچوب این نمایشگاه به بخش‌هایی از جمله پردازش فلز، ماشین‌سازی و تولید مواد، فناوری‌های انرژی و اتوماسیون صنعتی پرداخته می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی صنعتی اینوپروم با حمایت وزارت صنایع و بازرگانی روسیه از تاریخ ۱۰لغایت ۱۳ژوئن سال ۲۰۱۷برگزار می‌شود.

{/content}[/wgt_jce_editor][/yee_column][/yee_row]

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا