زمان دقیق برگزاری نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان

—  زمان دقیق برگزاری نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان

بعد از شیوع ویروس کرونا برگزاری بزرگ ترین نمایشگاه چاپ دنیا، نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان تحت تاثیر قرار گرفت، بنا شد برپایی این نمایشگاه یکسال به تعویق بیفتد. اما باز هم کرونا ادامه دارد و نمی توان پیش بینی کرد که این ویروس چه زمانی در جهان نابود می شود.
.
گسترش نیوز؛ شرکت نمایشگاه ‌های بین‌المللی دوسلدورف و ستاد اجرایی نمایشگاه دروپا که بزرگ ترین نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ جهان است به استحضار مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان این دوره از نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان (drupa) ‌رساند که با توجه به گسترش هر روزه کرونا ویروس و به منظور حفاظت از سلامتی مشارکت ‌کنندگان و بازدید‌کنندگان محترم، تصمیم به کنسلی این نمایشگاه گرفته ‌اند.
.
شایان ذکر است؛ دوره بعدی نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان (drupa) طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در تاریخ ۲۸ مه تا ۷ ژوئن ۲۰۲۴ در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌ های دوسلدورف برگزار خواهد شد.

همچنین علاقمندان و متخصصان صنعت چاپ در سراسر دنیا می ‌توانند از طریق درگاه دیجیتالی نمایشگاه دروپا که در تاریخ ۲۰ تا ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ به ‌صورت مجازی برگزار خواهد شد، در این مهم حضور داشته و از آخرین اخبار و نوآوری‌ های صنعت چاپ دنیا مطلع شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا