شرکت تعاونی مطبوعاتی، کاغذ با قیمت پایین تر ‎در اختیارات مطبوعات قرار می دهد

مدیر عامل شرکت تعاونی مطبوعاتی کشور گفت: شرکت تعاونی مطبوعاتی کاغذ با قیمت پایین تر ‎در اختیارات مطبوعات قرار می دهد تا هزینه های چاپ نشریات کاهش یابد.
به گزارش موج رسا, علی اکبر بهبهانی در نشست با جمعی از مدیران مسئول نشریات محلی استان زنجان از اجرای طرح اشتراک نیم بها برای نشریات محلی استان زنجان خبر داد و افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این شرکت تعاونی یک هزار و 500 نسخه از هر شماره روزنامه را خریداری می کند.
 
وی با بیان اینکه همچنین در قالب این طرح یک هزار نسخه از هر شماره هفته ‎نامه، دو هفته‎ نامه، ماهنامه و فصلنامه توسط این تعاونی خریداری می شود، ادامه داد: این خرید ها با قیمت نیم بهای روی جلد نشریه است.
 
مدیر عامل شرکت تعاونی مطبوعاتی کشور با اشاره به مزایای بیشمار این طرح اظهار داشت: تقویت نشریات داخلی و محلی استان ها از اهداف اجرای این طرح است.
 
بهبهانی با بیان اینکه این طرح از آبان سال جاری در استان ها آغاز شده است، تصریح کرد: این طرح تا پایان اسفند ماه سال جاری ادامه دارد.
 
وی از همکاری مدارس، دانشگاه‎ ها، بانک ‎ها، اصناف، شرکت‎ ها، شهرداری و شورای شهر برای خرید نشریات خبر داد و افزود: این همکاری می تواند به صورت جذب آگهی نیز باشد.
 
مدیر عامل شرکت تعاونی مطبوعاتی کشور با بیان اینکه نشریات با هزینه سنگینی چاپ می شود، افزود: این طرح در راستای کمک به نشریات محلی، از طرح های موفق وزارت ارشاد اسلامی است.
 
بهبهانی این تعاونی را قدیمی ‎ترین تشکل صنفی-  مطبوعاتی کشور عنوان کرد و افزود: در زمینه  ایجاد سایت رایگان برای نشریات و تامین کاغذ برای چاپ با قیمت پایین ‎این تعاونی آماده همکاری با نشریات است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا