معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران منصوب شد

فرود عسگری رئیس کل گمرک ایران در حکمی مجتبی پورسیف را به سمت معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران ؛ مجتبی پورسیف پیش از این مدیر کل حوزه ریاست کل گمرک ایران بود و پس از انتصاب فرود عسگری به سمت رئیس کل گمرک ایران سرپرستی معاونت فنی و امور گمرکی نیز به وی محول گردید .

مجتبی پورسيف معاون فنی و امور گمرکی ایران از مديران باتجربه و فني گمرك است و سوابق درخشانی در حوزه امور فنی و گمرکی داشته است .

در کارنامه کاری معاون جدید فنی و امور گمرکی گمرک ایران ؛ معاون گمرك مهرآباد ، مدير گمرك پيام ، مدير اير تاكسی ، معاون مركز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرك ايران ، مديركل مركز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و همچنین مديركل حوزه رياست كل گمرك ايران نیز دیده می شود . علاوه بر موارد یاد شده حضور در کمیسیون های تخصصی و عضویت در هیات رسیدگی به تخلفات از دیگر سوابق کاری معاون جدید فنی و امور گمرکی گمرک ایران به شمار می رود .

بنابراین گزارش ؛ معاونت فنی و امور گمرکی بالاترین پست فنی در حوزه مسائل گمرکی و تشریفات مرتبط با ترخیص کالا در مجموعه گمرک ایران به شمار می رود و دفاتر صادرات ، واردات ، ارزش و تعیین تعرفه از زیرمجموعه های این معاونت در گمرک است .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا