نمایشگاه آینده چاپ ایران با برنامه‌های علمی و آموزشی غنی می‌شود

به گفته رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا،نمایشگاه آینده چاپ ایران درگام دوم خودبرای ارتقای دانش صنعت چاپ و بسته‌بندی باید قدم‌های خوبی بردارد و با تمهید برنامه‌های متنوع علمی و آموزشی به غنای این رویداد کمک کند.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، سیدحسن میرباقری، رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ ،مقوا وفرآورده های سلولزی ایران  با اشاره به ضرورت برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در کشور گفت: هر نمایشگاهی که برگزار می‌شود،فقط غنای فضا، اطلاعات و موضوعات نمایشگاه است که مخاطب را راضی یا ناراضی می‌کند، هرچه محتوایی که نمایشگاه به بازدیدکنندگان ارایه می‌کند، غنی‌تر باشد بر تعداد مخاطبان آن افزود خواهد شد.

وی افزود: معمولا این‌گونه است که با حضور در هر نمایشگاه، اگر چیزی به اطلاعات شما  اضافه‌تر شود، به عنوان مخاطب از آن رضایت بیشتری خواهید داشت و به همین دلیل مجریان برگزاری رویدادهای نمایشگاهی تخصصی باید به این موضوع دقت کنند.

میرباقری با ابراز امیدواری نسبت به برگزاری پرشور نمایشگاه آینده چاپ ایران در تیر ماه ۱۴۰۲، گفت: این نمایشگاه در گام نخست توانست با استقبال خوبی از سوی فعالان صنعت چاپ روبرو شود و امیدوارم در گام دوم خود برای ارتقای دانش صنعت چاپ و بسته‌بندی، قدم‌های خوبی بردارد و با تمهید برنامه‌های متنوع علمی و آموزشی به غنای این رویداد کمک کند.

وی یادآور شد: با توجه به حضور زنجیره سلولزی، ماشین آلات، نشر، چاپ و بسته‌بندی در این نمایشگاه می‌توان امیدوار بود که در آینده نزدیک به جایگاه خوب و بسیار خوبی در این حوزه دست پیدا کند.

به گفته میرباقری، در این میان معتقدم که امسال این نمایشگاه  با اطلاع‌رسانی گسترده و تبلیغات در فضای مجازی و محیطی امسال موفق‌تر باشد و به اهداف خود دست پیدا کند.

وی در پایان با اشاره به حضور انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا در نمایشگاه‌ ایفپکس، تاکید کرد: همیشه درباره هر اقدام نوآورانه و ویژه‌ای که در حوزه صنایع مختلف و مرتبط انجام می شود، انجمن حامی است و حتما شرکت خواهد کرد.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ تیر ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد / ifpex

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا