وام ارزی کوتاه‌مدت برای واردات 326 قلم کالایی

بر اساس تازه‌ترین اطلاعیه از سوی دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، 326 قلم کالا مشمول دستورالعمل 91411/95 بانک مرکزی مبنی بر «اعطای تسهیلات ارزی کوتاه‌مدت (3ماهه) برای واردات کالاهای اساسی» به تفکیک کد تعرفه در سامانه ثبتارش لحاظ شده‌اند و مشمولان می‌توانند برای استفاده از آن اقدام کنند.

استفاده از تسهیلات ارزی کوتاه‌مدت (3ماهه) برای واردات کالاهای اساسی موضوع دستورالعمل 91411/95 بانک مرکزی مورخ 24خردادماه 1395 بود که مقرر شد پس از اخذ تائیدیه از وزارت صنعت، معدن و تجارت، با اولویت مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی و اعلام شماره تعرفه‌های مجاز مرتبط با کالاهای اساسی، ضروری، دارو و تجهیزات پزشکی به مشمولان متقاضی این تسهیلات اعطا شود.

اینک دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، در تازه‌ترین اطلاعیه خود با اشاره به طی شدن مراحل ثبت اقلام کالایی مشمول دریافت تسهیلات ارزی کوتاه‌مدت (3ماهه) خواستار اطلاع‌رسانی به کلیه تشکل‌ها و ذینفعان مرتبط برای بهره‌مندی متقاضیانت مشمول از این تسهیلات شده است.

– فهرست کامل 326 قلم کالای مشمول دریافت تسهیلات ارزی کوتاه مدت (3ماهه) که در دو مرحله از سوی وزاری صنعت دولت‌های یازدهم و دوازدهم برای ثبت در سامانه ثبتارش ابلاغ شده‌اند را اینجا بخوانید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا