پیام نوروزی

جناب آقای سید حسن میرباقری رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران  در پیامی، آغاز سال نو به اعضای  انجمن و دستاندکاران تبریک گفتند
متن پیام به شرح زیر میباشد
بسم الله الرحمن الرحیم
به لطف خالق هستی بخش، بهاری دیگر از راه رسید، فرا رسیدن نوروز باستانی وآغاز سال نو و ایام شعبانیه را به کلیه همکاران محترم و خانواده معزز ایشان، پرسنل شرکتهای عضو و سایر دست اندرکاران و فعالان اقتصادی حوزه کاغذ و مقوا وفرآورده های سلولزی، صمیمانه شادباش می گویم.
جدا از درد داغ فراق عزیزانمان و همه فراز و نشیب هایی که گذراندیم ، پروردگار منان را حمد و سپاس می گذارم که در سایه الطاف بیکرانش، انجمن وارد کنندگان کاغذ،مقوا ومواد سلولزی ایران توانست با سعی و تلاش بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت حمایت از اعضا محترم و ارتقا خدمت رسانی به صنایع وابسته گام های بلندی بردارد وبا کمک اعضا و هیئت مدیره به موفقیت های چشمگیر دست یابد.
ضمن تحسین و تقدیر از تلاش یکایک همکاران عزیز. امیداست در سالی که پیش رو داریم این تلاش ها در راستای دستیابی به اهداف و چشم اندازهای انجمن و خدمتگزاری بهتر و رضایتمندی ذینفعان، با همدلی ‌و جدیت قبل ادامه یابد.
آرزو میکنم این عید سعید با تحول قلب ها و رویش معنویت در انسانها همراه باشد و سالی سرشار از خیر و خوشبختی ،سلامتی و آسایش را برای همه شما از درگاه آفریدگار متعال خواستارم .
ارادتمند
سید حسن میرباقری
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا