کارخانه تولید کاغذ در تویسرکان احداث می‌شود:

[yee_row column-size=”md-column” boxed_layout=”yee-container-fluid” padding_layout=”” style_detail=”” theme_options=”flattern” border_color=”” border=”none” background_image_options=”none” background_image=”” background_color_options=”none” background_color=”” responsive_column_reset=”no” vacolumns=”top” ex_class=”” id=”” visiable=”1″][yee_column width=”1/1″ ors=”” column-size=”md-column” xs-column=”0″ xs-hidden=”” sm-column=”0″ sm-hidden=”” md-column=”0″ md-hidden=”” lg-column=”0″ lg-hidden=”” hidden-print=”visiable” background_image=”” background_color=”” ex_class=”” visiable=”1″][wgt_jce_editor css_animation=”no” ex_class=”” style_detail=”” yee-widget-theme=”default” border_color=”” border=”none” visiable=”1″]{content}

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه در برنامه ششم در بخش صنعت و معدن مصوبات خوبی دیده شده است، گفت: بزرگترین کارخانه تولید کاغذ با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومان در تویسرکان احداث می‌شود.

شهریار طاهرپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درتویسرکان، اظهار داشت: با پیگیری‌های نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی بزرگترین کارخانه تولید کاغذ با سرمایه‌گذاری 50میلیارد تومان در تویسرکان احداث می‌شود.

وی تصریح کرد: در برنامه ششم توسعه درآمدهای حقوق دولتی معادن به بخش صنعت و معدن واگذار می‌شود که به طور حتم تحول عظیمی در بخش صنعت و معدن کشور بوجود می‌آید.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه همیشه در کشور تأکید شده که صنعت جایگزین نفت، شود، گفت: اکتشاف در عمق تا کنون در کشور انجام نشده که در برنامه ششم توسعه هزینه خوبی برای این مهم دیده شده و بیش از 40 درصد از تسهیلات بانک‌ها به بخش صنعت و معدن داده می‌شود.

طاهرپور با اشاره به بحث هدفمندی‌ یارانه‌ها گفت: در حال حاضر از این محل چیزی نصیب بخش صنعت نشده است.

وی با اشاره به پیگیری نماینده و مسئولان شهرستان در خصوص تراش سنگ قیمتی در شهرستان تویسرکان، گفت: با راه‌اندازی و تحقق این مهم در شهرستان شاهد اشتغالزایی خوبی در سطح شهرستان هستیم و بخش عمده‌ای از معضل بیکاری در شهرستان برطرف می‌شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به پیگیری نماینده جهت احداث یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید کاغذ در تویسرکان اشاره کرد و افزود: این مهم با سرمایه‌گذاری 50 میلیارد تومانی بخش خصوصی انجام می‌شود.

طاهرپور با اشاره به افتتاح شرکت هگمتان دارو و فعالیت واحدهای دارویی دیگر در شهرستان، گفت: فعالیت‌های خوبی دراین زمینه در شهرستان تویسرکان انجام شده که تویسرکان قطب تولید داروی غرب کشور می‌شود.

{/content}[/wgt_jce_editor][/yee_column][/yee_row]

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا