286 میلیون دلار برای کمک به رفع محدودیت های تجاری آمریکا

286 میلیون دلار برای کمک به رفع محدودیت های تجاری آمریکا
پاداش برای کارمندان باهوش هوآوی
هوآوی پس از دیدن آثار فلج کننده تحریم آمریکا بر شرکت هایی مثل ZTE به دنبال یافتن جایگزینی برای تامین سخت افزار است.
غول فناوری چین، هوآوی اعلام کرد 2 میلیارد یوآن معادل 286 میلیون دلار به کارمندانی که به غلبه بر محدودیت های تجاری آمریکا کمک کنند، پاداش می دهد.
به گزارش رویترز، بزرگترین عرضه کننده تجهیزات مخابراتی جهان اعلام کرد در حال یافتن جایگزین هایی برای آمریکا در تامین سخت افزار است.
در ماه می سال جاری میلادی، ایالات متحده آمریکا شرکت های خود را از همکاری با چینی ها منع کرده است. این محدودیت، تامین تجهیزات کلیدی را برای هوآوی دشوار کرده است.
به گروه های تحقیق و توسعه و هر کارمندی که بتواند به یافتن جایگزینی برای آمریکا در زنجیره تامین قطعات کمک کند، پاداش داده می شود.
بسیاری از دولتمردان ایالات متحده آمریکا باور دارند استفاده از تجهیزات مخابراتی هوآی، به ویژه تجهیزات مربوط به شبکه اینترنت 5G، از نظر امنیتی کشور را در معرض خطر قرار می دهد.
استدلال عمده این گروه از دولتمردان آمریکایی، ارتباط نزدیک هوآوی با دولت چین است. هوآوی این مسئله را انکار کرده که دولت چین نقش اصلی را در عملیات های تجاری این کشور ایفا می کند.
هوآوی پس از مشاهده آثار فلج کننده تحریم های آمریکا بر رقیب کوچکتر آن یعنی ZTE در سال 2017، تلاش می کند هرچه سریع تر جایگزین ایالات متحده آمریکا را در تامین قطعات و سخت افزار پیدا کند.
هوآوی هم چنین دومین تولیدکننده بزرگ تلفن هوشمند است.
رشد صادرات تلفن هوشمند هوآوی به این شرکت کمک کرد 27 درصد رشد را در گزارش ماه گذشته از درآمد فصل سوم سال جاری میلادی ثبت کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا