استراتژی‌های صنعت چاپ برای نیمه‌ی دوم سال

[yee_row column-size=”md-column” boxed_layout=”yee-container-fluid” padding_layout=”” style_detail=”” theme_options=”flattern” border_color=”” border=”none” background_image_options=”none” background_image=”” background_color_options=”none” background_color=”” responsive_column_reset=”no” vacolumns=”top” ex_class=”” id=”” visiable=”1″][yee_column width=”1/1″ ors=”” column-size=”md-column” xs-column=”0″ xs-hidden=”” sm-column=”0″ sm-hidden=”” md-column=”0″ md-hidden=”” lg-column=”0″ lg-hidden=”” hidden-print=”visiable” background_image=”” background_color=”” ex_class=”” visiable=”1″][wgt_jce_editor css_animation=”no” ex_class=”” style_detail=”” yee-widget-theme=”default” border_color=”” border=”none” visiable=”1″]{content}Hello World!{/content}[/wgt_jce_editor][/yee_column][/yee_row][yee_row column-size=”md-column” boxed_layout=”yee-container-fluid” padding_layout=”” style_detail=”” theme_options=”flattern” border_color=”” border=”none” background_image_options=”none” background_image=”” background_color_options=”none” background_color=”” responsive_column_reset=”no” vacolumns=”top” ex_class=”” id=”” visiable=”1″][yee_column width=”1/1″ ors=”” column-size=”md-column” xs-column=”0″ xs-hidden=”” sm-column=”0″ sm-hidden=”” md-column=”0″ md-hidden=”” lg-column=”0″ lg-hidden=”” hidden-print=”visiable” background_image=”” background_color=”” ex_class=”” visiable=”1″][wgt_jce_editor css_animation=”no” ex_class=”” style_detail=”” yee-widget-theme=”default” border_color=”” border=”none” visiable=”1″]{content}

آنچه که معمول است، اکثر مردم این روند را دنبال نمی‌کنند. کسانی که اهدافشان را بدست می‌آورند بسیار بر کار خود متمرکز هستند و بطور منظم روند کارشان را دنبال می‌کنند. شعار آنها این است : ” زمانی که شما کاری را با نظم دنبال می‌کنید، آنچه که انتظار دارید را بدست خواهید آورد.”

اگر ما می‌خواهیم به اهدافمان برسیم پس باید بطور منظم روند کاری مان را بازبینی کنیم. بسیار ارزشمند است که به آنچه بر ما گذشته است نظر افکنیم و شش ماه اول سال را بررسی کنیم. یک بررسی و بازبینی نه تنها به ما کمک می‌کند که درمورد دستاوردهایمان احساس بهتری داشته باشیم بلکه به ما کمک می کند بر آنچه نیاز داریم تا به اهدافمان دست یابیم متمرکز بمانیم.

اینجا پنج گام برای اینکه رهبری کار خود را به عهده بگیرید وجود دارد ، چه در حیطه‌ی مسئولیت‌ها چه در حیطه‌ی شرکت شما.

به شما پیشنهاد می‌کنم که برگه‌ی یادداشتی را بردارید و چند ستون رسم کنید.

اهداف سال جاری؛

مسیری که در آن قرار دارید؛

کارهایی که به درستی پیش رفته‌اند؛

کارهایی که می‌تواند بهتر انجام شوند؛

کارهایی که دویاره باید بر آنها تمرکز کرد؛

سپس برنامه‌ی آینده‌ی خود را بر روی یک برگه‌ی جداگانه یادداشت کنید.

برای نیمه‌ی دیگر سال طرح ریزی کنید؛

اهدافتان را با آنچه که هم اکنون هستید مقایسه کنید؛

نیمه‌ی دوم سال فرصتی است که اهدافتان را یادداشت کنید سپس روبروی آن اهداف، دستاوردهای خود را یادداشت کنید. آیا شما در موقعیتی که قرار بود باشید، هستید؟  چرا و چرا نه؟ این هدف بازبینی روندتان در سال جاری است.

کارهایی که به درستی پیش رفته‌اند؛

روبروی دستاوردهای تان یادداشت کنید تا کنون چه کاری به درستی پیش رفته است. اگر ما بدانیم که چه کاری بدرستی پیش رفته است می توانیم از این پیشرفت حاصل شده احساس خوبی را حاصل کنیم. زمانی که بدانیم چه راهی برای ما مفید است، می‌توانیم به ادامه‌ی آن راه بپردازیم تا به اهدافی که برای این سال تعیین کرده‌ایم برسیم.

کارهایی که می‌تواند بهتر انجام شوند

بعد از ستون ” کارهایی که به درستی پیش رفته‌اند” ستون ” کارهایی که می‌تواند بهتر انجام شوند” را قرار دهید. احتمالا ما اهداف و مناطقی را خواهیم یافت که در آن حیطه کم کاری شده است و ما مایلیم که مجددا آنها را بازبینی کنیم. آنها را یادداشت کنید. با این کار درمی‌یابیم که کجا کم  کاری کرده‌ایم و می‌دانیم که آنچه گذشته است را نمی‌توانیم تغییر دهیم.اما می‌توانیم از گذشته درس بگیریم و پیشرفت کنیم و به اهداف باقی مانده در سال جاری برسیم.

تمرکز مجدد

هم اکنون ما یادداشت کرده‌ایم که کجا قرار داریم چه کارهایی به درستی انجام پذیرفته است و چه کارهایی می‌تواند بهتر انجام شود، هم اکنون آماده‌ایم که تصمیم‌گیری کنیم که کجا نیاز است که مجددا بازبینی شود تا تلاشمان را متمرکز کنیم. مناطقی را که می‌خواهید مجددا بر آن تمرکز کنید تا به اهدافتان برسید را یادداشت کنید.

 برنامه‌ی آینده‌ی خود را بسازید

هم اکنون می دانید که کجا باید تلاشتان متمرکز کنید، طرح آینده‌ی خود را بسازید. اقدامات بخصوصی را که باید انجام دهید را به همراه تاریخ برای انجام هرطرح بنویسید. با این کار، درک و دیدگاه شما از اینکه چگونه بقیه‌ی روزهای باقی مانده در سال را سپری کنید، گسترش می‌یابد.

بازبینی اینکه شما کجا قرار دارید یک گام بسیار مهم در راستای رسیدن به اهداف است. این به ما فرصتی را می‌دهد تا دریابیم چه چیز ما را از مسیرمان دور می‌کند و یا درمورد روندی که پیش گرفته ایم احساس خوبی بدست آوریم و با تمرکز مجدد طرحی برای آینده‌ی سال پیش رو بسازیم.

شما چه فرایندی را برای بازبینی روند کاری تان در صنعت چاپ خود برای نیمه دوم سال پیش می‌گیرید؟

{/content}[/wgt_jce_editor][/yee_column][/yee_row]

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا