ثبت‌نام حضوری و رایگان دریافت کارت عضویت و بازرگانی در محل اتاق تهران

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، با ارائه این خدمت تازه امکان دریافت کارت عضویت و بازرگانی اتاق تهران برای متقاضیان صدور کارت ساده‌تر شده و فعالان اقتصادی می‌توانند بدون واسطه و پرداخت هزینه‌های گزافی که خارج از رویه اتاق بازرگانی و از طریق برخی اشخاص حقیقی و حقوقی به آنها پیشنهاد می‌شود، ثبت‌نام خود را انجام دهند.

این خدمت جدید به صاحبان کسب‌و‌کار پس از آن صورت گرفته است که از اوایل سال جاری، با استقرار میز اداره کل ثبت شرکت‌ها در اتاق تهران، صدور اظهارنامه ثبت‌نام در دفاتر تجاری که پیش زمینه دریافت کارت بازرگانی است، به عنوان ارائه خدمت جدید از سوی اتاق تهران آغاز شده بود.

اگرچه ثبت‌نام کارت عضویت و بازرگانی حقیقی و حقوقی اتاق تهران، از طریق سامانه یکپارچه کارت بازرگانی هوشمند کماکان به قوت خود باقی است، اما برای آن دسته از متقاضیان صدور کارت که امکان ثبت‌نام آنلاین و غیرحضوری را ندارند این خدمت در اتاق تهران فراهم شده است تا با مراجعه حضوری به این اتاق، نسبت به ثبت‌نام کارت عضویت و بازرگانی اقدام کنند.

لازم به ذکر است، برای ثبت‌نام کارت عضویت و بازرگانی حقیقی و حقوقی اتاق تهران در محل این اتاق، حضور شخص متقاضی الزامی است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا