پیگیری کمسیون فرهنگی برای رفع مشکلات تولید کاغذ

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به دستورکار این هفته کمیسیون گفت: بر اساس بررسی ها و بازدیدهای گذشته کمیسیون، وضعیت تولید کاغذ در کشور با مشکلاتی روبروست که با تشکیل کارگروهی سعی داریم هرچه سریع تر این موانع و مشکلات را برطرف کنیم.

سید علی طاهری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستور کار این هفته کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نخستین دستور کار این کمیسیون برای روز یکشنبه (22 آذرماه) بررسی مواد مربوط به حوزه فرهنگ و هنر کشور در لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور است که در ادامه جلسات گذشته برگزار می شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در ادامه به حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در روز دوشنبه (23 آذرماه) در جلسه کمیسیون فرهنگی اشاره و بیان کرد: حجت الاسلام آل هاشم در کمیسیون فرهنگی حضور می یابد تا در خصوص فعالیت های فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گزارش هایی را به کمیسیون ارائه دهد.

وی ادامه داد.: در ادامه این جلسه ادامه بررسی طرح یک فوریتی حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد کشور و پیگیری امور نمازخانه‌ها را که از سوی شورای نگهبان اعاده شده بود را در دستور کار داریم.

طاهری در این خصوص افزود: پیش از این شورای نگهبان به دلیل برخی تداخلات به وجود آمده در نحوه اداره، احداث و تجهیز ایراداتی را وارد دانسته بود که تا کنون با برگزاری جلساتی قصد برطرف کردن آن را با حضور عضو حقوقدان این شورا و مسئولان مربوطه را داشتیم و امیدواریم هر چه سریع تر این طرح به سرانجام برسد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان به دستور کار بعدی این کمیسیون در روز دوشنبه اشاره و خاطرنشان کرد: در پایان این جلسه اعضای کارگروه منتخب بررسی وضعیت تولید کاغذ در کشور در کمیسیون حاضر می شوند تا پیرامون مباحثی مربوط به حوزه کاغذ که پیش از این کمیسیون در این رابطه بررسی های دقیق و عمیقی را نیز داشته است مطرح کنیم تا شاید بتوانیم در جریان بررسی لوایح بودجه و برنامه در کشور، ردیفی برای این موضوع در نظر بگیریم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا